Tafellinnenop maat gemaakt
Mrs.Me ontwikkelt op maat gemaakt tafellinnen en keukentextiel voor verschillende soorten projecten, waaronder particuliere woningen, restaurants, hotels en jachten.
Linnengoed wordt aangeboden in een brede selectie van mooie stoffen, variërend van katoen, linnen en melanges van katoe nen linnen. De stoffen zijn beschikbaar in verschillende gewichten en diverse weeftechnieken. Wij maken kwaliteits- tafelkleden, placemats, lopers, onderzetters en servetten voor ontbijt, lunch, cocktails of diner.
Al het linnengoed kan worden gepersonaliseerd of van monogram worden voorzien, bijvoorbeeld door middel van geborduurde patronen of jacquard geweven damast. Mrs.Me ziet er op toe dat alle producten harmoniëren met het interieur en de persoonlijke smaak en stijl van de klant reflecteren.